Поговоримо про тренди осені 2017?

Читаючи поради щодо дитячої моди, можна часто спіймати себе на думці: « Чи можливо їх всіх дотриматись?»

З одного боку – хочеться щоб твоя дитина виглядала стильно та актуально, а з іншого – є пріоритети які можуть зовсім не вписуватись в задекларовані «ТРЕНДИ СЕЗОНУ». Чому слідувати? – це питання неодноразово задавали собі і ми.

Як же бути з багатьма речима з попередніх сезонів, котрі нам було подаровано «на виріст», куплено «на виріст» та відкладено…Невже їх не варто одягати бо прийшло нове віяння?

На нашу думку – ні в якому разі не можна залишати красиві та якісні речі самотніми в шафі! Їх потрібно лише правильно підібрати згідно правил гри сезону та доповнити невеликою кількістю речей з абсолютно нових трендів!

Отже, розгляньмо нові правила модного осінньо-зимового сезону 2017:

Ми помітили, що наступний осінньо-зимовий сезон відрізнятиметься акцентом на класиці та лаконічності.  Для дівчаток дизайнери пропонують елегантні плаття-футляри, моделі А-силуету та плаття з в міру пишною спідницею до коліна.

Плаття для дівчаток 2-х років мають зручний і модний фасон А- силуету. Для їх створення дизайнери використовували тканини з натуральних волокон (бавовни, бамбука і вовни) з незначним додаванням еластану.

P.S. Всі наведенні приклади плать Ви можете переглянути в нашому магазині, клікнувши на фото!

Endo, Gymboree, George

Для дещо старших дівчаток актуальними будуть плаття з велюру, трикотажу або вельвету.

 Tommy Hilfiger, Endo, Forever21

Це загальні віяння, а тепер щодо трендів:

Тренд №1 Family Look

Протягом 2017-го року червоною лінією прослідковується основний дитячий тренд: «Все як у дорослих!», тому купуючи одяг дитині так часто хочеться таку ж модельку і собі. Отже так званий «сімейний стиль» актуальний у всіх його проявах, та це не обов’язково ідентичні речі, це все що гарно перегукується між собою стилем, кольором, принтом…

Ми дуже любимо «Family Look» на основі плаття-сорочки . В кого ж не знайдеться в гардеробі плаття-сорочки для дівчинки та для себе?

 Carter`s, George

Якщо ще немає – Ви знаєте де знати такі варіанти для Вашої дівчинки 🙂

Тренд № 2: Спокійні колірні гамми

В приємній теплій осінній колірній гаммі цього сезону виділяються мілітарі-відтінки: хакі і кемел,та денім кольори.

George, Calvin Klein, Gymboree

Тренд № 3: Класичні строгі візерунки

Чіткі лінії та геометричні мотиви, а також не втрачає актуальності анімалістика.

Endo, GAP, The Children’s Place

Тренд № 4: В’язка і текстурні тканини – нові віяння у цьому сезоні

GUESS, Crazy8

Тренд № 5: Чорний знову в моді!

Безумовно, чорний колір нечасто асоціюється у нас з дитячим одягом, проте в 2017 році модельєри вирішили зламати цей стереотип.. Яскравості їм додає стильний аплікаційний декор і принти в яскравих тонах.

Forever21, GAP

Пам’ятаймо – дрібниці вирішують все, модні аксесуари для дівчаток можуть стати тією самою родзинкою, яка завершить образ, зробить вбрання Вашої дівчинки оригінальним та незабутнім. Головне – продумати кожну деталь.

Не слід забувати й про те, що деякі модні речі для дівчаток підходять не абсолютно всім, а тому краще одягатися згідно будови тіла, а не слідувати моді будь-якою ціною. Як на нашу думку, найвдаліше сформована модна порада для всіх сезонів:

  « Підбираючи одяг  – намагайтеся максимально підкреслити плюси юної та ще несформованої фігурки Вашої дівчинки!»

Добавити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *