Чому ми відкрили онлайн-магазин “My Little Dress”?

Кожен, досягаючи певного етапу в житті, задає запитання – чи те чим я займаюся моє? Чи я отримаю максимум задоволення та реалізації від того що я роблю?

Саме такими запитаннями ми переймались перш ніж дійти до ідеї – відкриття власного бізнесу. Так, це філософські питання, які до дитячих платтячок не мають жодного відношення:) але це лише невеличка передмова…

Знову ж таки: Чому платтячка? Ось і відповідь:

Ми, з моєю напарницею по бізнесу та подругою по житті, маємо трьох донечок: два, три та вісім років ( а якщо порахувати всіх племінниць та похресниць, то місця в статті не вистачить описати це :)).

Як мами та справжні жінки – ми дуже любимо одягати своїх донечок в платтячка. Погодьтесь, саме в платтячку кожна Дівчинка виглядає особливо чарівною, незважаючи чи це вишукане святкове чи платтячко “кежуал” стилю. Шукаючи місця де б придбати якісні плаття та все до плаття, ми витратили немало часу та сил. А так хочеться щоб все було просто! Тому й вирішили, що найкращий спосіб допомогти собі та таким як ми ( тим хто має маленьких донечок, племінниць, похресниць, донечок друзів…) – створити відповідний сайт.

Хіба не чудовий варіант займатись тим, що подобається та ще й мати можливість в цьому розвиватись та реалізовуватись?

Саме тому ми відкрились для Вас. Саме тому ми будемо розвиватися для Вас і для себе. Саме тому ми будемо докладати всіх сил та уяви, щоб Вам було приємно та вигідно  бути частинкою світу “My Little Dress”!

Ваші,

Оксана та Таня